آیفون تصویری هوشمند

۱٫حذف دسته کلید ( باز شدن درب ورودی توسط اثر انگشت، کارت و یا رمز ).

۲٫ دارای استاندارد SIP

۳٫ قابلیت استفاده از مانیتور یا پنل آیفون تمام برندهای استاندارد در یک ساختمان کنار هم و در یک شبکه با هماهنگی کامل بین مانیتور ها و پنل ها (بنابراین طبق سلیقه مشتری مانیتور و پنل انتخاب میشود و تنوع ظاهری بسیاری خواهیم داشت).

۴٫ ارتباط داخلی صوتی و تصویری بین مانیتورها برقرار است.

۵٫ امکان استفاده از تلفن های تحت شبکه بازار نظیر Panasonic و … به عنوان گوشی آیفون امکان پذیر است (چون بستر VOIP طبق استاندارد SIP است).

۶٫ با توجه به وجود تلفنهای تصویری اندروید دار در بازار، می توان به لابی من امکان پاسخ گویی به آیفون و کنترل سیستم هوشمند لابی را همزمان داد. از این نوع گوشی ها میتوان در اتاق مستر نیز استفاده کرد.

۷٫ امکان انتقال تماس از روی یک مانیتور یا گوشی به مانیتور و گوشی واحد دیگر و یا فضاهای مشاعات مانند استخر و … وجود دارد.

۸٫ امکان دیدن تصویر دوربین های مداربسته روی مانیتور آیفون به تعداد نامحدود وجود دارد.

۹٫ امکان انتقال تصویر دوربین مداربسته بالای سر لابی من همزمان با تماس لابی من با یک واحد مشخص وجود دارد.

۱۰٫ به محض فشردن زنگ پنل پشت درب یک عکس از مراجعه کننده گرفته میشود که در آلبوم مانیتور ذخیره و قابل مشاهده است.

۱۱٫ هر مراجعه کننده میتواند یک پیغام صوتی و یا تصویری بگذارد که در آرشیو مانیتور واحد ذخیره شده که مالک در زمان ورود میتواند پیغام ها را ببیند.

۱۲٫ امکان زمانبندی برای فعال یا غیر فعال کردن زنگ آیفون واحد وجود دارد حالت don’t disturb با زمانبندی فعال یا غیر فعال.

۱۳٫ امکان تنظیمات زمانبندی پیشرفته روزانه و هفتگی و سالیانه برای آلارم یا اجرای سناریو سیستم هوشمند ( مانند آبیاری فضای سبز و…) .

۱۴٫ نرم افزار اندروید سیستم هوشمند به صورت پیش فرض بر روی مانیتور آیفون نصب شده و امکان کنترل کامل سیستم هوشمند را به مصرف کننده میدهد.

۱۵٫ دارای نرم افزار تحت WEB موبایل اندروید و IOS هماهنگ با مانیتور آیفون برای کنترل تمام امکانت مانیتور به صورت WIFI  یا اینترنت (موبایل به صورت یک ریموت مفصل برای مانیتور تبدیل میشود).

۱۶٫ راه اندازی موبایل برای کنترل کامل امکانات مانیتور از قبیل کنترل سیستم هوشمند و … در کمتر از ۵ ثانیه برای مصرف کننده و یا مهمانان.

۱۷٫ قابلیت انتقال صدا و تصویر تماس آیفون تصویری به موبایل از طریق اینترنت.

۱۸٫ قابلیت انتقال تماس صوتی آیفون بر روی موبایل یا خط ثابت از طریق خط تلفن متصل به  SIP  SETUP BOX

۱۹٫ امکان ایجاد دفترچه تلفن در داخل مانیتور (دقیقا مشابه تلفن همراه) و برقراری تماس صوتی و یا تصویری با تمامی شماره های ذخیره شده داخل مانیتور.

۲۰٫ مانیتور دارای حافظه داخلی و ورودی حافظه خارجی بوده و آلبوم عکس را با افکت های مختلف با کیفیت FULL HD در زمان STAND BY  نمایش میدهد.

۲۱٫ منوی ویژه تابلو اعلانات مانیتور آیفون امکان گذاشتن اطلاعیه ها و یا لیست شارژ و هزینه های ساختمان توسط مدیر ساختمان را به صورت خصوصی یا دسته جمعی با زمانبندی مدت نمایش فراهم ساخته است.

۲۲٫ راه اندازی این آیفون به صورت DIY  بوده و فقط کافی است شماره واحد و آدرس SET UP BOX را در منوی تنظیمات مانیتور وارد کنید و آیفون راه اندازی میشود (فقط به همین سادگی).
۲۳٫ امکان استفاده مدیر ساختمان از کد مخصوص برای تبدیل تمامی مانیتورها به پنل پخش کننده آژیر یا اعلام خطر در زمان حادثه در کل ساختمان به صورت همزمان.

برای اضافه کردن متن خود اینجا را کلیک کنید