مشاوره و کارشناسی دوربین مدار بسته

همیشه به هنگام خرید دوربین مدار بسته اولین مرحله جمع آوری اطلاعات درخصوص کالا یا خدمات موردنظر(دوربین مدار بسته) است. مطمئنا شما نیز به هنگام تصمیم گیری با انتخاب دوربین مدار بسته زیادی روبرو می شوید و می دانید که برگزیدن یکی از میان صدها دوربین مدار بسته کار دشواری است. در چنین شرایطی با داشتن اطلاعات کافی در مورد دوربین مدار بسته موردنظر تصمیم گیری بسیار ساده خواهد بود. شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان به شما کمک خواهد کرد تا به کمک کارشناسان گروه نظارت تصویری بهترین و مناسب ترین دوربین مدار بسته را انتخاب نموده و از کارآمد بودن آن اطمینان داشته باشید.
نصب و راه اندازی دوربین تحت شبکه

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

از جمله مواردی که در خرید و پیاده سازی یک سیستم دوربین مدار بسته از اهمیت ویژه ای برخوردار است، و به طور حتم یکی از دغدغه های شما به عنوان خریدار دوربین مدار بسته است، نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی کلی سیستم به صورت یکپارچه می باشد. این قسمت شامل انواع فعالیت ها از جمله آماده سازی زیرساخت مناسب دوربین مدار بسته، نصب تجهیزات و راه اندازی آنها می باشد. باید در نظر داشته باشید که اجرا و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته به اندازه کیفیت تجهیزات دارای اهمیت می باشد، زیرا استفاده از بستر نامناسب و یا ایرادات جزیی در دوربین مدار بسته می تواند کیفیت تصاویر نهایی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان به پشتوانه کارشناسی اولیه مطمئن و با بهره گیری از نیروی نصب دوربین مدار بسته ماهر توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید و از پیشروان این عرصه باشد.

دوربین تحت شبکه

فروش تجهیزات دوربین مدار بسته

شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان علاوه بر اجرای پروژه های دوربین مدار بسته، تامین کننده کالا برای بسیاری از مجریان دیگر سیستم های دوربین مدار بسته می باشد. مجریان و مصرف کنندگان سیستم های نظارت تصویری می توانند دوربین های تحت شبکه و دوربین مدار بسته را به صورت مستقیم از شرکت ساختمان هوشمند آذربایجان تهیه فرمایید.

گارانتی دوربین تحت شبکه

گارانتی و خدمات تعمیر و نگهداری دوربین مدار بسته

یکی از مهم ترین مسائل در خرید و راه اندازی سیستم های دوربین مدار بسته که برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرند، موضوع گارنتی، تعمیرات و نگهداری از تجهیزات دوربین مدار بسته است. مسلما در زمان بهره برداری و استفاده از سیستم های نظارت تصویری(دوربین مدار بسته)، نیازمند خدمات چه نرم افزاری و چه سخت افزاری خواهید بود. بنابراین در چنین شرایطی گارانتی تجهیزات دوربین مدار بسته از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای هر شرکت دوربین مدار بسته لازم است تا در کنار ارائه محصولات با کیفیت، توانایی ارائه خدمات تعمیر و گارانتی را دارا باشد. کلیه دوربین های تحت شبکه و دوربین مدار بسته دارای گارانتی می باشند که در صورت بروز مشکل برای برای سیستم ها امکان تعمیر یا تعویض دستگاه های معیوب وجود دارد.

همچنین شرکت اکسیس آذربایجان برای پروژه های اجرایی دوربین مدار بسته و دوربین تحت شبکه، خدمات تعمیر و نگهداری نیز ارائه می دهد. این خدمات به صورت بازرسی و سرویس دوره ای و تعمیرات اضطراری دوربین مدار بسته و تحت شبکه می باشد که با قراردادهای ویژه تعمیر و نگهداری انجام می پذیرد.